V ŽENSKOM TELE…

Her Biotic
FemCARE
MenoWELL
Celluvital
Maca
D-Manóza
Bloat Aid
Natal Biotic
Skin Lux
Her Biotic
FemCARE
MenoWELL
Celluvital
Maca
D-Manóza
Bloat Aid
Natal Biotic
Skin Lux
Her Biotic
FemCARE
MenoWELL
Celluvital
Maca
D-Manoza
Bloat Aid
Natal Biotic
Skin Lux
Her Biotic
FemCARE
MenoWELL
Celluvital
Maca
D-Manoza
Bloat Aid
Natal Biotic
Skin Lux

Zdravím!

Volám sa Petra a som žena, matka, partnerka, kamarátka. Som tiež manažérkou rodinného obchodu Carnium Botanicals a spolutvorcom doplnkov výživy vytvorených pre ženy.

Mám pre vás dôležitú správu. Prosím čítajte.

Z prvej ruky viem, čo to znamená žiť v ženskom tele...

Ako ženy sa v živote veľakrát meníme, dalo by sa povedať, že „meníme svoju kožu“.
Ako mladé dievčatá dostávame menštruáciu a sme zasvätené do dospievania.
Meníme sa z pubertiačky na mladú ženu.
Ak cítime volanie k materstvu, stretávame sa s rolou tehotnej ženy, so zážitkom pôrodu, dojčenia a výchovy detí.
Zažívame, čo to znamená byť matkou. Medzi tým budujeme kariéru a podporujeme niekoľko pilierov domácnosti, budujeme domov. Je úžasné, čo všetko ako ženy dokážeme, však?
Koncom štyridsiatky „zahadzujeme všetko staré“ a čelíme ďalšej úlohe zvanej menopauza.
Prichádza obdobie zrelej ženy. Nová verzia samej seba. Žijeme sami seba a už vieme, kto sme.

Táto cesta ženy je nesmierne krásna a zároveň nesmierne únavná. Vo všetkých týchto zlomových momentoch a procesoch sa stretávame s hormonálnou nerovnováhou, kolapsom imunitného systému, emocionálnymi vlnami a inými výzvami života.

Naráža na nás všetko možné, a určite aj niektoré z nižšie uvedených...

Nepravidelná a bolestivá menštruácia

Hormonálne akné a nečistoty pleti

Suchá intímna oblasť a iné chronicky vysušené sliznice

Intímny zápal, plesňové infekcie, bakteriálna vaginóza

Zápal močového mechúra

Návaly tepla v menopauze

Nadúvanie pred menštruáciou

Prírastok hmotnosti počas menopauzy (hlavne estrogénový tukový pás okolo brucha)

Zápcha a poruchy trávenia v tehotenstve

Vypadávanie vlasov, lámavosť nechtov po pôrode

A pri tom všetkom sa môžete cítiť OSAMELO. Akoby sa to dialo len vám a pritom sa to deje 80% žien naokolo. O tom sa ale nerozpráva. O nepríjemnostiach mlčíme. Ale tým nerobíme láskavosť sebe ani iným ženám.

ZBÚRAJME TABU O INTÍMNYCH ZÁPALOCH, SUCHOSTI ´´tam dole´´, MENOPAUZE....

Je potrebné sa o tom rozprávať. Je potrebné sa vzdelávať, učiť sa a vychovávať ohľadom tabu tém. A keď šírime vedomosti, skúsenosti a príbehy, odozvy sú neuveriteľné.

Zakaždým, keď uverejníme príbeh alebo uvedieme na trh nový produkt (povedzme pre suchú vagínu), ženy píšu:

"Ďakujeme, že na nás konečne niekto myslí a že vytvárate obsah a produkty s týmto cieľom."

"Je dobré, že sa o tom konečne toľko hovorí, aspoň nemám pocit, že sa to deje len mne."

„Už sa necítim „špinavá“ a ako keby so mnou niečo nebolo v poriadku. Vidím, že všetky dievčatá čelia intímnym zápalom.“

„Konečne som sa zbavila návalov tepla a môžem normálne fungovať. Ďakujem za zdieľanie príbehov.”

Staňte sa „influencerkou“ s obsahom a dobrým vplyvom

Ak máte VPLYV, použite ho a povedzte ženám vo vašej komunite, že nie sú samé!

Ak vás už nebaví zverejňovať na sociálnych sieťach len krásny a nereálny obsah a chcete sa porozprávať o dôležitých témach ako reprodukčné zdravie žien, hormonálna rovnováha, napíšte nám (info@carniumbotanicals.sk).

Ak ste to vy, kto zažíva ťažkosti alebo čelíte opakujúcemu sa cyklu vaginálnych zápalov, menopauzy, hormonálneho akné atď. - vyskúšajte naše produkty a podeľte sa o svoj skutočný príbeh.

Naše produkty podporujú reprodukčné zdravie, regulujú hormóny a pomáhajú odstraňovať vzorce mnohých nepríjemností, ktorým ženy čelia.

Čo presne hľadáme:

Tvorkyňu obsahu

Influencerku, ktorá bude šíriť vedomosti a príbehy

Ženu, ktorá si váži vzťahy a dlhodobé partnerstvá

Osobu, ktorá sa nehanbí rozprávať o témach, ktoré sú pre iných tabu

Čo ponúkame?

Ročná dohoda o spolupráci

Bezplatné produkty

Pravidelná mesačná platba podľa dohody (Sky is the limit ;) )

CHCEM SPOLUPRACOVAŤ

Vytvorené ženami pre ženy...

Produkty pre:

Intímne zdravie a regulácia pH

Nepravidelná a bolestivá menštruácia

Intímna suchosť

Hormonálne akné

Zápal močového mechúra

Menopauzu

Spojme a znormalizujme debaty o problémoch, ktorým čelia mnohé ženy!

Ďakujeme za prihlásenie!
Jejda! Niekde sa stala chyba.

Mala som dosť veľa problémov so zápalmi a nepríjemnými pocitmi "tam dole". Keďže som už vyskúšala veľa rôznych vecí, ktoré nepomohli, už som nemala nádej, že niekedy nájdem riešenie.

Mám to šťastie, že som objavila Her Biotic. Užívam ho pravidelne každý večer už tri týždne a už sú viditeľné prvé pozitívne účinky. Neprekvapuje ma to, keďže všetky ingrediencie, ktoré potrebujeme pre zdravie žien sú zhromaždené v jednej kapsule. Som nadšená!

Lili

„Dievčatá, ak máte problémy so zápalmi močového mechúra a pošvy, začnite užívať Her Biotic.

Výsledky sa začnú prejavovať už po 14 dňoch.

Her Biotic preukázateľne funguje!“

Monika

„Nemôžem byť nadšenejšia; už dlho mám problémy so zápalovým ochorením čriev a zažívacími problémami a toto je jediná vec, ktorá mi pomáha.

Zmena je naozaj úžasná a Herbiotic budem užívať aj naďalej.“

Klaudia

„Užívam Her Biotic a musím úprimne povedať, že od užitia druhej kapsule sa cítim skvele. Tento produkt mi uľavil od menštruačných bolestí. Pred užívaním Her Biotic som prvé dni pred menštruáciou nemohla ani vstať z postele. Pretože pracujem ako kaderníčka, bolo pre mňa veľmi ťažké chodiť do práce.

Dnes môžem povedať, že nemám žiadne intímne problémy, žiadny nepríjemný zápach a predovšetkým žiadne bolesti! Ďakujem za tento objav.“😊

Sára

Moje kožné problémy začali, keď som vysadila antikoncepčné tabletky. Vyskúšala som veľa krémov, gélov na čistenie pleti, navštívila som aj kozmetičku, ale dlhodobo nič nezaberalo. Kamarátka ma začala presviedčať, aby som vyskúšala doplnky výživy. Používam SkinLux a Her Biotic a výsledky sú fantastické. Spolu s pravidelnou jemnou starostlivosťou o tvár a SKINLux and Her Biotic je moja pleť žiarivá, jemná, vyživená a bez nečistôt. Staré jazvy sú zahojené a len sem-tam sa mi objaví vyrážka. Najväčšie plus je, že to teraz môžem dosiahnuť len s dvoma kapsulami denne!

Anita

Po pôrode mi začali ťažkosti s intímnou suchosťou a so zápalmi močových ciest. Vyskúšala som všetko možné z lekárne, ale bohužiaľ tieto produkty pomohli vždy len na chvíľku.

O produktoch Carnium Botanicals som sa dozvedela úplnou náhodou z Instagramu, asi osud :) K zakúpeniu ma presvedčili recenzie ľudí, ktorých máte na Vašich stránkach. Výsledky sa dostavili počas druhého mesiaca, a sú úžasné a FemCARE je za mňa TOP produkt! Som veľmi spokojná a určite by som všetky vaše produkty, ktoré užívam odporučila ďalej, pretože fakt fungujú.

Zuzana

Moje vlasy sú veľmi riedke kvôli zlej funkcii štítnej žľazy a navyše som teraz otehotnela, takže sa ich kvalita o to viac zhoršila. Pretože sa o ne nestačí starať iba zvonku, ale treba ich vyživovať aj zvnútra, beriem pravidelne kapsule Hair Formula. Vďaka pridanému biotínu a vitamínom stimulujú moje vlasy k rýchlejšiemu rastu a zabraňujú ich vypadávaniu. Je to skutočne vynikajúci produkt.

Aneta T.

Na zdravé trávenie! Už od detstva trpím tráviacimi ťažkosťami, nadúvaním, hnačkami, aj keď si dávam na stravu naozaj pozor. Je pravda, že je na tom mnoho z nás dnes podobne, pretože máme neprirodzene rýchle životné tempo a množstvo priemyselne spracovaných potravín všade okolo nás nám neumožňuje optimálne sa stravovať. No a práve v tom mi pomohli tráviace enzýmy Bloat Aid, ktoré mi upravili trávenie, umožnili lepšie vstrebávanie a výrazne zmiernili nadúvanie a plynatosť. Vrelo odporúčam!

Júlia

Sama som v menopauze bojovala s poruchami spánku, zábudlivosťou, tráviacimi problémami a suchosťou v intýmnych oblasti.Je jasné, že telo sa rokmi mení. Neprijímam však len nepríjemné príznaky a následky, snažím sa ich zvládať správnou podporou, užívam 2 kapsuly MenoWELL denne s úplne prírodnými zložkami a bez škodlivých vedľajších účinkov.

Už po dvoch týždňoch užívania sa mi opäť ľahšie a pokojnejšie spalo (prespala som celú noc), aj som si veci lepšie pamätala. Problémy s pamäťou boli pre mňa obzvlášť ťažké, pretože som bola vždy veľmi hrdá na svoju dobrú pamäť. Teraz som oveľa vyrovnanejšia a sústredenejšia.

Ingrid

Dlhé roky som trpela problémami spôsobenými kandidou. Predpísali mi veľa liekov, ale žiadne zlepšenie nenastalo. Bola som zúfalá!

Potom som však uvidela reklamu na Her Biotic, hneď som si ho objednala a vyskúšala. Po týždni som si všimla prvé zlepšenia a po mesiaci som už nemala žiadne problémy. Neviem ako poďakovať. Vaše výrobky sú naozaj skvelé!

Anna

Nedostatok energie, strata koncentrácie, nedostatočná motivácia, slabá pamäť, problém s učením... Koľkí z vás sa takto cítia počas nekonečných dní v práci, škole, doma a vôbec? Toto sa mi stávalo stále, najmä v práci! Až kým som neobjavila produkt Focus+ od Carnium Botanicals!

Tento doplnok vyrobený zo 100% prírodných zložiek zlepšuje duševnú jasnosť, produktivitu, učenie, kreativitu a koncentráciu. Odkedy ho beriem, ľahšie sa mi plánuje, organizuje a pamätá.

A nielen to, môj spánok sa stal pokojnejším a mám viac energie počas dňa. Skrátka poriadna vychytávka, ktorú pre zdravie nášho mozgu musíme mať.

Františka

Spojme a znormalizujme debaty o problémoch, ktorým čelia mnohé ženy!

Ďakujeme za prihlásenie!
Jejda! Niekde sa stala chyba.

Európska výroba z najlepších surovín podľa najvyšších štandardov

Všetky produkty značky Carnium Botanicals, ktoré u nás nájdete sú vyrábané v spolupráci s potravinárskymi technológmi, výživovými poradcami a vedcami.

Zloženia sú riadne validované a testované a niektoré z nich boli dokonca podrobené aj klinickým štúdiám.

Výrobky Carnium Botanicals sa vyrábajú v našej rodinnej spoločnosti Bio Pak, kde zaisťujeme kontrolovanú, technologicky pokročilú výrobu potravín a doplnkov stravy v sterilnom a čistom prostredí.